Çalışma Alanlarımız

Avrupa Akademik bilişim sektöründe faaliyet göstermektedir. Bu anlamda, ihtiyaçlar doğrultusunda her geçen gün gelişen bilişim sektöründen, kurumların en verimli şekilde faydalanmalarını sağlamak, verilen eğitimlerle bilişim sektörüne elemanlar yetiştirmek çalışmalarımızın hedefidir.

Eğitim ve tecrübe ile elde edilen danışmanlık alanlarımız ise Sanallaştırma, Bilgi Teknolojileri, Altyapı İyileştirme ve Süreç Danışmanlığı, IT ve Logo Bakım Anlaşmaları, Yerinde ve Uzaktan Bağlantı, Teknik Servis, Bakım Anlaşmaları, Outsource Hizmetleri, Linux/Unix Danışmanlığı, Sistemler Arasında Geçişler(Microsoft, Linux Geçişleri)

Avrupa Akademik otomotivden, tekstile, eğitimden, üretime kadar bir çok sektöreden firmaya hizmet vermektedir. Müşterilerimize yapmış olduğumuz genel katılıma açık seminerler, reklam ve tanıtım için hazırladığımız katalog, basılı materyal, internet kullanımı gibi pazarlama faaliyetlerine yapmış olduğumuz bir çok yatırım ile ulaşmaktayız.

Eğitimlerimizle entegre olan bilgi birikimimizi en iyi şekilde müşterilerimize sunmaktayız. Bu anlamda sektörün önde gelen firmalarının Microsoft, Vmware, Veeam, RedHat, Symantec, Acronis aynı zamanda eğitim iş ortağıyız. Deneyimle kazanılan bilginin eğitimle perçinlenerek üst seviyelere çıkarmak hedefimiz olmuştur. Avrupa Akademik bilişim sektöründeki yenilikleri sürekli takip eden ve alanında uzman kadrosuyla, bu anlamda hizmet vermektedir. Vermiş olduğumuz hizmetin kalitesi ve firmalar için maaliyet avantajı sağlamak Avrupa Akademik için önemli bir unsurdur.

2010 - 2018 © Avrupa Akademik Consulting and Training